Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Děkuji za pochvalu! Budu se snažit, aby se i reporty z dalších conů četly o nic méně lépe.

Díky za reakci. Potom musím říct, že studia odvádí skutečně dobrou práci. A to se cení. Jiná tam prsknou CG tak okatě, že to uvidí i slepý. Já si hodně všímám detailů a většinou ony postavy na pozadí ve 3D vidím. Ale zrovna v Tsuki ga Kirei mě v tomto hodně zmátlo.

Díky za opětovnou chválu. Uvidím, ale námětů se ještě najde spousta.

On si pokaždé bude někdo stěžovat. Buď, že je to moc lehké, nebo naopak moc těžké. Nelze se zavděčit všem. Každopádně, pokud nebudu mít program, se příští rok přijdu podívat, jak to dopadlo.

Díky za odpověď. No, info o takovýchto záležitostech čerpám z ne zrovna úplně důvěryhodného zdroje, proto jsem žil v domnění, že AF pokaždé skončil víceméně v mínusu, než v plusu. Já samozřejmě doufám v opak.

Jen malá úprava a i skryté naznačení něčeho. (Pro případného znalce, co o tento komentář zavadí - nemyslím jistou nevábnou vlastnost oné postavy!)

Jinak díky za pochvalu, čekal jsem, až se mi komentáře víc nahromadí, ale raději budu odpovídat postupně.

Wow, ty navštěvuješ i můj blog? Díky. Kromě reportu z AF pak chystám samozřejmě poslední DoD a jsem si jist, že se najde spousta dalších věcí tento rok. Takže se máš na co těšit.

Dodatečně díky za feedback.
Obrázky byly obnoveny a článek místy upraven.

Zřejmě reakce na mou „ruku šmátralku“. :D Dozajista ne, ale zmínit jsem to jakožto peprnejší srandu musel.

Skvěle, díky za odkaz!

To je zrovna část, která mě nějak extra neláká.

Není za co! Ohledně té malé výtky, to jsem zřejmě překroutil jiný fakt, který jsem tam ohledně toho slyšel. Polospánek je zlo. No, jistí to záznam.

Až teď jsem si všiml pozdravu. No, hodně jsem přemýšlel nad tím, zda jste opravdu takoví, abyste zákoník tahali všude s sebou. Alespoň se tímto vyvrátil mýtus. :D

Děkuji za reakci.

Se soutěží se dá skutečně jen těžko něco dělat, jedině opravdu přidat víc obecně známějších anime, což je ovšem sporné, protože každý kouká, či vůbec viděl něco jiného. Ale sníží se tím trochu laťka a přece jen, toho obecně známějšího není zrovna málo a myslím, že by to vystačilo i na víc ročníků. Jen by byla třeba si to připravit už radši předem. Těžko navrhnout lepší změny.

Jinak jsem rád, pokud moje odezva dopomůže jakémukoliv zlepšení, či upravení do budoucna. Jsou to maličkosti, ale stavět na nich lze i tak.

Už k eliminaci došlo, odebral jsem jen fakt ty špatně čtené a vůbec i špatně napsané články, hlavně z let 2012-2014. Zbytek, co tu je, jsem se rozhodl zatím ponechat.
Díky za přízeň, potkáme se na ČSFD.


Strana:  1 2 3 4 5 6   další »
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde